Turkcell Global Bilgi Ailesindeki tüm arkadaşlarımızı farklı gelişim ve kariyer fırsatları ile desteklerken, kulüplerimiz, sosyal sorumluluk projelerimiz ve farklı özel gün kutlamalarımızla iş yerimizdeki her günlerine anlam katmaya özen gösteriyoruz.

Eğitim ve Gelişim Var

Turkcell Global Bilgi’de sektörün en iyi insan kaynağını yetiştirmek ve geliştirmek üzere eğitim ve gelişim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Liderlerimizi “Özde Lider”, Uzmanlarımızı “İş’te Uzman”, Müşteri Temsilcilerimizi ise “Müşteri Deneyimi Gelişim Programı” ile destekliyor, kişisel, mesleki ve yetkinlik gelişim yolculuklarında daima yanlarında yer alıyoruz.

Kariyer Var

Yetenek Yönetimi ile çalışma arkadaşlarımızın performans ve potansiyellerini objektif süreçlerle ölçümlüyor, kişiselleştirilmiş gelişim/kariyer fırsatları sunarak gerçek potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz. Yetenek Yönetimi sürecimizi, eğitim, ücret yönetimi ve ödüllendirme gibi diğer önemli insan kaynakları süreçlerini de devreye alarak destekliyoruz.

İşte Eğlence Var

“İşine renk katar” mottosuyla motivasyon etkinlikleri organize eden Social Club ve sporu destekleyen kulübümüz Sport Club ile her yıl 700’ün üstünde aktivite ile çalışma arkadaşlarımızın hayatına renk katıyoruz 🙂 Global Bilgi’de hayatı yakından tanımak istersen Instagram hesabımız @globalbilgiliyim‘i takip edebilirsin.

Global Bilgi’li Olmanın
Güzellikleri Var

Global Bilgi’de çalışma arkadaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaya ve özel günlerinde yanlarında
olmaya özen gösteriyoruz. Açık Kapı İK, Elçi Programı gibi uygulamalarımız ile ailemizin üyelerini bir araya getirmeye ve fikirlerini paylaşacak iletişim platformları sunmaya odaklanıyoruz.

Sosyal Sorumluluk
Projelerimiz Var

Turkcell Gönüllüleri’nin amacı çalışma arkadaşlarımızın katkılarıyla topluma katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirmektir. Çalışma arkadaşlarımız bu derneğe maddi katkıda bulunabildikleri gibi, yıl boyunca merkezinde çocukları, yaşlıları tutarak hayata geçirilen projelerde gönüllü olarak görev de alabilmektedirler.