Müşteri Deneyimini Eşsiz Kılan
Çözümler Sağlıyoruz

Bir Turkcell grup şirketi olarak  1999 yılında kurulduğumuzda  amacımız hep eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatmaktı.

Yıllar geçse de amacımız hiç değişmedi ve bugün biz yine aynı odak noktası ve artan heyecanımızla; toplam 15 lokasyonda, 16 binden fazla çalışanımızla firmaların müşteri deneyimini iyileştirmeye devam ediyoruz.

Telekom sektöründeki köklü tecrübemizin yanı sıra; finans, sigorta, e-ticaret, perakende, ulaştırma, hızlı tüketim, havacılık, otomotiv, teknoloji, enerji ve kamu sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Eşsiz müşteri deneyimine ulaşabilmek için geleneksel bir kanal olan ve Ana Hizmetlerimizin altında yeralan çağrı hizmetlerimize; Dijital, Teknolojik ve Danışmanlık Hizmetlerimizi de ekleyerek güçlendirdik.

Daha hızlı, tasarruf sağlayan, kolay ulaşılabilen bir müşteri deneyimi sunmak için RPA (Robotik Süreç Otomasyonu), Dijital Yardım Masası, Social Sniffer, Konuşma Analizi, Bulut Santral, Chat & Chat Bot gibi dijital hizmetlerimizi kullanıyoruz.

Müşteri deneyimi uçtan uca bir süreç olduğu için; Deneyim Tasarımı, Kalite & Araştırma Yönetimi gibi danışmanlık hizmetlerimiz ile bu deneyimin tasarım aşamasını da analitik bir bakış açısıyla sunuyoruz.

Ana hizmetlerimiz içerisinde yer alan çağrı hizmetlerimizi ise sadece ses kanalı ile vermekle kalmayıp, görüntülü görüşme ve otomatik sesli yanıt sistemleri (IVR) ile destekleyerek müşterilerimize eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz.